בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

ביטוח ואחריות הובלות

ביטוח ואחריות הובלות

עוברים דירה וזקוקים להובלה? אבל איזה הובלה? ומה המחירים? האם יש ביטוח ואם ישבר משהו.
כל כך הרבה שאלות צצות כאשר אנו מזמינים בעל מקצוע וכשמדובר בהעברת החפצים היקים שלנו הביטחון מתערער ואנחנו חייבים תעודת ביטוח כל שהיא שהדברים שלנו מועברים בבטחה וללא כל תקלות פתע.

כולנו עברנו לפחות פעם אחת דירה במהלך חיינו ויש כאלה שעברו לפחות שלושה (כמוני...) זה לא פשוט ובייחוד כאשר יש ילדים אז כמות החפצים בבית גדלה משמעותי הן מבחינת הריהוט והן מבחינת הדברים בפנים הבית. המעבר כך או כך אינו קל למשפחה, איך יסתגלו למקום החדש מי יהיו החברים שלהם ונוסף על כל זה ישנה דאגה ראשונית שאותה צריך לפתור מראש.

                                   

חברת הובלות,
ראשית את חברת ההובלות שאנו נזמין נבקש לקבל המלצות מחברים, משפחה ואפילו בפייסבוק כל אחד שיוכל לתת את חוות דעתו הטובה ורצוי שגם הלא טובה נשמח לקבל על מנת להפעיל שיקול דעת ולקבל החלטה. חשוב לציין שלא כל בעל משאית רחבה דיה ורשום עליה בספריי צבע "הובלות יששכר" הינה חברה מסודרת הקיים לה שירות ביטוח ואחריות . יש לבדוק היטב לפני שאנו קובעים ומזמינים.
לאחר שמצאנו חברת הובלות הוגנת ואמינה אנו נבקש להחתים אותם על אחריות חברה בעל שם ומוניטין לא תרשה לעצמה להעסיק עובדים חסרי ניסיון בהובלות ובייחוד בריהוט כבד כמו שולחן אוכל מאסיבי, מקרר וכו'. החברה מאמנת את עובדיה לעבוד בזהירות לבל יפגעו בריהוט, ישברו תכולת ארגז או אפילו ייהרסו שם שלא במתכוון קירות או רצפה בבית.

אנו ממליצים לערוך הסכם עם המובילים בדיוק כמו חוזה לכל דבר חובה כי בחוזה יוזכרו סעיפים כמו:
מועד ההובלה- יום בציון תאריך וכמובן שעה מדויקת , ניתן לציין כי אם ההובלה אינה תגיע בזמן אתם רשאים להוריד במחיר ההובלה.
פירוט תכולה – בסעיף זה חשוב לציין את כל התכולה שהנכם מתכוונים להוביל פירוט של ריהוט כבד וקל ומספר ארגזים\ שקיות.
צוות- במוביל יתאם מולכם כמה אנשי צוות יגיעו ביום ההובלה על מנת לא ליצור עומס על המובילים.
הפרת הסכם- יש להגיע להחלטה משותפת לגבי מי שמפר את ההסכם.

מלבד אחסנה ואחריות על תכולת הבית שאנחנו מדברים על אחריות אנו מתכוונים גם זמנים, לא פעם שמענו תלונות מצד אנשים "קבעתי עם המוביל בשמונה עכשיו כבר 10 ועדיין לא הגיע"  או שהמוביל בכלל לא הגיע והסיטואציה הכי גרועה אתם מזמינים את המוביל מציינים את כמות התכולה וכולנו מסכימים שצריך משאית אך בכל זאת מגיעה טנדר עם עגלה שאפילו חדר הילדים אינו נכנס שם.
מומלץ ואף רצוי להזמין את מועד ההובלה מוקדם בבוקר החל מ-7 אחרי הכול אנחנו עדיין מתחשבים בשכנים וגם אם המרחק חוצה ערים עדיין ההגעה לביתכם החדש תעשה באור יום מקל מאוד על המובילים ועליכם.

שיהיה לכם בהצלה ותעברו בבטיחות עם המון אחריות . 
  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס