בחר קטגוריה בחר תת קטגוריה איזור ישוב מחיר מקסימלי Zip
בחר קטגוריהselect
בחר תת קטגוריהselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

אריזה

אריזה


מעבר דירה מתבצע בגלל כמה סיבות: התרחבות המשפחה, שינוי מקום העבודה, "הילדים עזבו את הקן" , שדרוג לבית גדול יותר וכו'. לא משנה מה הסיבה בתהליך מעבר דירה יש דבר אחד שאנחנו לא ממש אוהבים – אריזה

מרגע שהחלטנו על המעבר המשפט הראשון שעולה לנו הוא: איך אורזים את כל הבית הזה? בד
אנחנו לא מדברים על הריהוט בגדול סלון, פינת אוכל, מיטות , ספריות, מוצרי חשמל אלא על כל מה שנמצא ביניהם ובתוכם. את הריהוט היותר מאסיבי יעבירו כבר שירותי ההובלה .

ניגשים למלאכה-
1.    שלב הניפוי- ראשית עושים סדר בבלגן וזורקים כל מה שלא היה בשימוש בשנה האחרונה
              הלבשה והנעלה – ביגוד ונעליים אשר לא נעשה בהם כל שימוש במשך  שתי עונות כנראה כבר לא ישרת אותנו יותר.
              משחקים – שבורים, בלי רגליים, עם חצי עין ובקיצור לא שמיש תיזרקו, משחקים שאינם מתאימים לילדים מבחינת הגיל תעבירו לגנים, משפחה, שכנים.
              כלי מטבח- חלקנו חיים כמו בדור הישן אוגרים ואוגרים ובסוף מוצאים בוויטרינה בסלון קערות לסלט, גם פה ישנו הצורך הכואב אומנם להיפרד מכלי מטבח שאינם בשימוש . less is more"
              ספרים- אתם כבר יודעים מה לעשות נכון?? היו חזקים אתם עושים את הדבר הנכון .

2.    הכנת הציוד- ארגזים, נייר דבק וטוש – חובה בכל אריזה . חשוב לבדוק את עמידות הקרטונים והיערך למספר רב של נייר דבק . כל קרטון שאתם מסיימים לארוז חשוב לסמן האם שביר או לא, לאיזה חדר בבית החדש הוא מיועד ולמספר את הקרטונים .

3.    האריזה- חפצים כבדים כמו בקבוקים, ספרים וקופסאות שימורים יש לארוז עד משקל מסוים כי נכון שהמובילים מעבירים זאת אבל אתם עדיין צריכים לנייד אותו בתוך הבית .
              בקבוקים, צנצנות ונוזלים יש תחילה לעטוף בניילון ולאחר מיקומם בארגז יש לכתוב- "צד זה כלפי מעלה" .
              שביר- רצוי לעטוף את כל הכלים השבירים בבד, עיתון או שקית "פצפץ" (תשאירו אותם לילדים הם אוהבים לפצפץ) הארגז צריך להיות מלא (כמעט ללא תנועה) אך לא דחוס.

4.    חברת הובלות – חשוב לבחור חברת הובלות אמינה שתעביר את הריהוט היותר כבד בנוסף לקרטונים ובפרט שהעברה תהיה בבטחה .

5.    לאחר שהמעבר מתבצע נכון ובטוח הקפידו לבצע רשימה של כל הציוד והקרטונים עברו למקומם ופזרו את הקרטונים לחדר המיועד להם .

טיפ קטן- מומלץ להכין תיק קטן עם כל הדברים הרלוונטיים ביותר ליום עד יומיים לפני המעבר: ביגוד, מגבות, תמרוקים וכו' . כדי שלא תצטרכו לפתוח ארגזים כדי להוציא דברים נחוצים.

דרך אחרת לאריזה ולחיים טובים יותר לכם הינם לשכור שירותי אריזה שיבצעו עבורכם מרבים מהשלבים שהוזכרו לעיל .

יתרונות חברת האריזה-
1.    לרוב חברות האריזה קיים שירות של ציוד – כלומר אין צורך חודשים לפני לאסוף קרטונים מסופרים או לבקש מהדוד שיביא מהמפעל את הארגזים החברה מספקת וכמו כן את נייר הדבק ובנוסף הם מספקים חומרי אריזה ייעודיים לכל סוגי תכלת האריזות.
2.    זמני אריזה- חברת האריזה מתזמנת לעצמה את הזמן שיידרש לה לארוז את הדירה לפי גודלה וכמות הדברים לארוז וכמובן מתאימה זאת ליום המעבר על מנת שלא תחיו "על ארגזים).

שיהיה בהצלחה.


  • אולמות אירועים המקום
  • פורטל חתונה מיי וודינג
  • שמלות כלה לכלה
  • צלמים מגה שוט
  • שף לכולם פורטל שפים
  • תקליטנים סאונד מיקס